Entity SOAP Client (1.0.0-beta3) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Results
ug: نەتىجە

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى

en: Error message
ug: خاتالىق
