Entity SOAP Client (1.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Operation
be: Аперацыя

en: Port
be: Порт

en: Results
be: Вынікі

en: Schema
be: Схема

en: Redirect to URL
be: Перанакіраваць на URL

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку
