Entity SOAP Client (1.0.0-beta4) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Operation
eo: Operacio

en: Results
eo: Rezultoj

en: Redirect to URL
eo: Alidirektu al URL
