Entity SOAP Client (1.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: External
fi: Ulkoinen

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Port
fi: Portti

en: Results
fi: Tulokset

en: Redirect to URL
fi: Ohjaa osoitteeseen

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite
