Entity SOAP Client (1.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Username
it: Nome utente

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: View
it: Visualizza

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Created
it: Creato

en: Authored by
it: Creato da

en: External
it: Esterna

en: Operation
it: Operazione

en: Port
it: Porta

en: Results
it: Risultati

en: Redirect to URL
it: Reindirizza all'URL

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Web services
it: Web service

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Redirect URL
it: URL per la redirezione

en: No services available.
it: Nessun servizio disponibile
