Entity SOAP Client (1.0.0-beta4) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Port
km: ច្រក

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Redirect to URL
km: ប្តូរទិស​ទៅ​ URL

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ

en: Error message
km: សារ​កំហុស
