Entity SOAP Client (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: External
lt: Išorinis

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Port
lt: Šliuzas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Redirect to URL
lt: Nukreipti į URL

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: - Select operation -
lt: - Pasirinkite veiksmą -

en: Advanced elements
lt: Išplėstiniai elementai
