Entity SOAP Client (1.0.0-beta4) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक

en: Results
mr: निकाल
