Entity SOAP Client (1.0.0-beta4) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Authored by
ur: تصنیف از
