Entity SOAP Client (1.0.0-beta4) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: External
vi: Bên ngoài

en: Operation
vi: Thao tác

en: Port
vi: Cổng

en: Results
vi: Kết quả

en: Redirect to URL
vi: Chuyển hướng đến URL

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Namespace
vi: Miền tên

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Error message
vi: Thông báo lỗi
