Entity SOAP Client (1.0.0-beta6) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: External
cs: Externí

en: Operation
cs: Operace

en: Results
cs: Výsledky

en: Schema
cs: Schéma

en: Redirect to URL
cs: Přesměrovat na URL

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Web services
cs: Webové služby

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování
