Entity SOAP Client (1.0.0-beta6) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: External
et: Väline

en: Operation
et: Operatsioon

en: Results
et: Tulemused

en: Schema
et: Skeem

en: Redirect to URL
et: Suunamine teisele aadressile

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Error message
et: Veateade
