Entity SOAP Client (1.0.0-beta6) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Results
gu: પરિણામો

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ
