Entity SOAP Client (1.0.0-beta6) - en to ms translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: Name
ms: Nama

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Created
ms: Diciptakan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Operation
ms: Operasi

en: Results
ms: Keputusan

en: Redirect to URL
ms: Melencongkan kepada URL

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Web services
ms: Perkhidmatan web

en: Error message
ms: Mesaj ralat

en: Execute operation
ms: Laksanakan operasi
