Entity SOAP Client (1.0.0-beta6) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Web services
nn: Nettjenester
