Entity SOAP Client (1.0.0-beta6) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: External
ro: Extern

en: Operation
ro: Operație

en: Results
ro: Rezultate

en: Redirect to URL
ro: Redirecționare către URL

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Web services
ro: Servicii web

en: Error message
ro: Mesaj de eroare
