Entity SOAP Client (1.0.0-beta6) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Unknown
sv: Okänd

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: External
sv: Extern

en: Operation
sv: Funktion

en: Results
sv: Resultat

en: Redirect to URL
sv: Omdirigera till URL

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Execute operation
sv: Genomför funktion

en: - Select an operation -
sv: - Välj en åtgärd -

en: - Select operation -
sv: - Välj alternativ -

en: Advanced elements
sv: Avancerade element
