Entity SOAP Client (1.0.0-beta6) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக
