Entity SOAP Client (1.0.0-beta6) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: External
tr: Harici

en: Operation
tr: İşlem

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Redirect to URL
tr: URL'ye yönlendir

en: Machine name
tr: Makine adı

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Redirect URL
tr: Yönlendirilen URL

en: Endpoint
tr: Uç nokta
