Entity SOAP Client (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Redirect to URL
cy: Ailgyfeirio at URL

en: Error message
cy: Neges wall
