Entity SOAP Client (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: External
el: Εξωτερικό

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Port
el: Θύρα

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Redirect to URL
el: Ανακατεύθυνση σε URL

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος
