Entity SOAP Client (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Username
fil: Bansag

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: - Select -
fil: - Pumili -

en: Web services
fil: Mga serbisyo ng web
