Entity SOAP Client (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: External
hr: Eksterni

en: Operation
hr: Operacija

en: Results
hr: Rezultati

en: Redirect to URL
hr: Preusmjeri na URL

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Web services
hr: Mrežni servisi

en: Error message
hr: Poruka greške
