Entity SOAP Client (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: External
ka: გარე

en: Port
ka: პორტი

en: Results
ka: შედეგები

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
