Entity SOAP Client (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: External
nl: Extern

en: Operation
nl: Bewerking

en: Port
nl: Poort

en: Results
nl: Resultaten

en: Redirect to URL
nl: Verwijzing naar URL

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Web services
nl: Webservices

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Execute operation
nl: Actie uitvoeren

en: No services available.
nl: Geen services beschikbaar.

en: - Select operation -
nl: - Bewerking selecteren -

en: Advanced elements
nl: Geavanceerde elementen
