Entity SOAP Client (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored by
oc: Escrich per

en: External
oc: Extèrne

en: Operation
oc: Operacion

en: Port
oc: Pòrt

en: Results
oc: Resultats

en: Schema
oc: Esquèma

en: Redirect to URL
oc: Redireccion cap a una URL

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Error message
oc: Messatge d'error
