Entity SOAP Client (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
