Entity SOAP Client (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: External
ta: வெளிப்புற

en: Operation
ta: செயல்

en: Port
ta: துறை

en: Results
ta: முடிவுகள்

en: Redirect to URL
ta: தொடுப்புக்கு வழிமாற்று

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்

en: Error message
ta: பிழை செய்தி
