SOAP Manager (1.0.0) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
