SOAP Manager (1.1.1) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: N/A
az: Yox

en: Anonymous
az: Anonim

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Uses
az: İstifadə edir

en: HTTP Basic Authentication
az: HTTP Əsas Doğrulama

en: Logging settings
az: Giriş parametrləri

en: Authentication methods
az: Doğrulama üsulları
