SOAP Manager (1.1.1) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: N/A
be: Не даступна

en: Anonymous
be: Ананім

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Uses
be: Выкарыстанне
