SOAP Manager (1.1.1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Anonymous
eo: Sennoma
