SOAP Manager (1.1.1) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: N/A
gl: N/D

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Changed
gl: Cambiado

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Usage
gl: Uso

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web

en: Uses
gl: Usos

en: Security settings
gl: Configuración da seguranza
