SOAP Manager (1.1.1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ

en: Uses
gu: ઉપયોગો
