SOAP Manager (1.1.1) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Success
he: הצלחה

en: N/A
he: -ללא-

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Changed
he: השתנה

en: Authentication
he: הזדהות

en: Usage
he: שימוש

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Uses
he: שימושים

en: Security settings
he: הגדרות אבטחה
