SOAP Manager (1.1.1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
