SOAP Manager (1.1.1) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы
