SOAP Manager (1.1.1) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: Required
ms: Diperlukan

en: Name
ms: Nama

en: General settings
ms: Seting umum

en: View
ms: Pandangan

en: Path
ms: Laluan

en: User
ms: Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: Web services
ms: Perkhidmatan web

en: Uses
ms: Penggunaan
