SOAP Manager (1.1.1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Required
nn: Påkrevd

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Web services
nn: Nettjenester
