SOAP Manager (1.1.1) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
