SOAP Manager (1.1.1) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Success
pl: Sukces

en: N/A
pl: niedostępne

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Usage
pl: Użycie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Web services
pl: Usługi web

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Uses
pl: Używa

en: Security settings
pl: Ustawienia bezpieczeństwa

en: Authentication type
pl: Typ autentykacji

en: Logging settings
pl: Ustawienia zapisu w dzienniku

en: Authentication methods
pl: Metody autoryzacji
