SOAP Manager (1.1.1) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: تدوین

en: None
fa: هیچ

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: N/A
fa: هیچ

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: About
fa: درباره

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Uses
fa: استفاده‌ها
