SOAP Manager (1.1.1) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Success
sk: Úspech

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Changed
sk: Zmenené

en: Authentication
sk: Overenie

en: Usage
sk: Využitie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Web services
sk: Webové služby

en: Uses
sk: Používa
