SOAP Manager (1.1.1) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: N/A
sl: N/D

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Web services
sl: Spletne storitve

en: Uses
sl: Uporablja
