SOAP Manager (1.1.1) - en to ta translation catalogue (25 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Required
ta: தேவை

en: Name
ta: பெயர்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Path
ta: பாதை

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: N/A
ta: இல்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
