SOAP Manager (1.1.1) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Required
th: จำเป็น

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: N/A
th: ไม่มี

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
