SOAP Manager (1.1.0) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Usage
el: Χρήση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Uses
el: Χρήσεις

en: HTTP Basic Authentication
el: HTTP Βασική Πιστοποίηση
