SOAP Manager (1.1.0) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: About
sq: Informacione

en: Web services
sq: Shërbimet web
