Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (55 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: More
sl: Več

en: Tags
sl: Oznake

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Text
sl: Besedilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Footer
sl: Noga

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: General
sl: Splošno

en: Table
sl: Tabela

en: Navigation
sl: Navigacija

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Languages
sl: Jeziki

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Account
sl: Račun

en: Publish content
sl: Objavi vsebino

en: Unpublish comment
sl: Umakni komentar

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Delete comment
sl: Izbriši komentar

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: Publish comment
sl: Objavi komentar

en: Header top
sl: Glava na vrhu

en: Date and time
sl: Datum in čas
