Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Options
bg: Параметри

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Authored by
bg: Написано от

en: Navigation
bg: Навигация

en: Template
bg: Шаблон
